Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Lesende kone 1875

Blyant på brunt papir
Lysmål: 24x17,5 ovalt
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand 1875

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 800–1 100 EUR 800–900

Tilslag NOK 6 900