Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Riis, Bendik (1911-1988)
Bjerketrær, God Jul 1948-49

Blandingsteknikk på papir
54x75
Signert nede t.v.: Bendik Riis

Malt i svart akvarell på verso med mye tekst.

PROVENIENS:

Påtegnet på baksiden av rammen: Tilhører Svein Engebretsen.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 600–2 100 EUR 1 400–1 900

Tilslag NOK 30 000