Klassisk interiør

Auksjon onsdag 28. mars 2001 kl 20:00

Bord

Forgylt tre
H: 75 cm L: 120 cm. D: 69 cm.
Frankrike/Italia. Signert og datert 1870.

Barokk-stil. Fire ben utskåret med akantus og løveføtter. Sarg med utskåret akantus. Topp med utskjæring i lavt relieff i form av blomster og bladverk.

Auksjonert onsdag 28. mars 2001 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 20 000