Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Between 1972

Hyalografi, lysmål
58x47
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Hyalografi 10/300

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 5 500