Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Eit skillingstrykk om havet, døden og kjærleiken 1981

Serigrafi
Lysmål: 52x41,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 42/150 serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 9 000