Kleiva, Per(1933-2017)
Eit skillingstrykk om havet, døden og kjærleiken 1981
Serigrafi
Lysmål: 52x41,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -81
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 42/150 serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000