Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Sti, hus og trær 1939

Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.h.: R. Th -39

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 500–700 EUR 500–700

Tilslag NOK 4 000