Wold, Roar(1926-2001)
Fjordlandskap 1977
Gouache på papir
Lysmål: 56x74
Signert og datert nede t.h.: Roar Wold 1977
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på bakplaten.
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 3 500