Nettauksjon
Kunst på papir mm

Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler, Gamle Logen. 5. - 11. juni

Wold, Roar (1926-2001)
Fjordlandskap 1977

Gouache på papir
Lysmål: 56x74
Signert og datert nede t.h.: Roar Wold 1977

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på bakplaten.

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 500 EUR 500

Tilslag NOK 3 500