Samleren Morten Stamnes

Auksjon torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Visning i våre lokaler 1. - 15. oktober 2020

Nupen, Kjell (1955-2014)
Emblem/Alter 1998

Olje på lerret
146x169, 54x65, 54x39 og 54x65
Signert, datert og påtegnet med tittel, samt opptegnet hvordan de 4 delene skal henge på verso: K. Nupen 1998 Emblem/alter 200X170 Tvedestrand

Oljemaleri i 4 deler, det store skal henge over de tre små. De 3 små er påtegnet på verso, henholdsvis: B 2, B 3 og B 4.

Auksjonert torsdag 15. oktober 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 7 300–9 400 EUR 6 300–8 100

Tilslag NOK 110 000