Nettauksjon 21. april – 2. mai 2023
Barbedienne, Ferdinand (1810-1892)
Kaminur og 1 par lysestaker

Bronse
Kaminur H: 43 L: 33 D: 14 cm, Lysestaker H: 21 cm
Urskive signert: F. Barbedienne a Paris

Fra Bogstad gård.
Nøkkel medfølger.

Proveniens:

Fra Mimi Eek til Edel Finne. Kjøpt av Edel Finne tidlig 2000.

Vurdering