Nettauksjon 21. april – 2. mai 2023
Peisryttere

Messing og jern
H: 22 L: 40 cm
Signert og datert BIS 1735

Angivelig Paris

Vurdering

Tilslag NOK 2 200
BudgiverTidspunktBeløp
2229704.05.2023 11:03:07NOK 2 000
365a005.05.2023 08:27:32NOK 2 200