Nettauksjon 21. april – 2. mai 2023
Aas, Nils(1933-2004)
Debut 1985

Malt treverk
H: 11 L: 38 D: 30 cm
Signert og datert: Nils Aas -85

Påtegnet med tittel: -Debut-

Proveniens:

Kjøpt direkte fra kunstneren

Vurdering

Tilslag NOK 12 000
BudgiverTidspunktBeløp