Nettauksjon 21. april – 2. mai 2023
Ukjent, kunstner
Peter Wessel Tordenskiold

Olje på plate
71x53
Usignert.

Påtegnet oppe: "Du tappre Tordenskiold just en af Naarges sönner".
Tidligere montert i oval ramme eller i veggfelt.

Vurdering

Tilslag NOK 15 000
BudgiverTidspunktBeløp
08f5302.05.2023 14:23:49NOK 15 000