Nettauksjon 21. april – 2. mai 2023
Gulbrandsen, Nora(1894-1978)
Tre vaser

Håndmalt porselen
H: 15,5, 14 og 9 cm
En signert: n.g.

Alle stemplet: Porsgrund porselen
Påtegnet: PPK R.5081 1001 og 2076
Den oransje vasen avbildet på forsiden av "Vi Selv og Våre hjem" i 1935

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 5 500
BudgiverTidspunktBeløp