Ransve, Bjørn(1944-)
Byste med stort hår 1972
Litografi
Motivet: 65x48,5
Signert og datert nede på midten: Ransve 1972
Nummerert nede t.v.: 72/90
Ransve Grafikk kat. 513 G1972-010
Vurdering
Litografi
Motivet: 65x48,5
Nummerert nede t.v.: 72/90
Vurdering