Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Ransve, Bjørn(1944-)
Byste med stort hår 1972

Litografi
Motivet: 65x48,5
Signert og datert nede på midten: Ransve 1972

Nummerert nede t.v.: 72/90

Ransve Grafikk kat. 513 G1972-010

Vurdering