Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter/blå

Litografi
Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 10/10 japanpapir

Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 661.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 9 000
BudgiverTidspunktBeløp