Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter/blå
Litografi
Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 10/10 japanpapir
Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 661.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Tilslag NOK 9 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
18855 | 23.11.2023 18:23:33 | NOK 6 000 |
96fd8 | 30.11.2023 12:30:30 | NOK 6 500 |
18855 | 23.11.2023 18:23:33 | NOK 7 000 |
96fd8 | 30.11.2023 12:35:50 | NOK 7 500 |
18855 | 23.11.2023 18:23:33 | NOK 8 000 |
96fd8 | 01.12.2023 10:53:38 | NOK 8 500 |
18855 | 23.11.2023 18:23:33 | NOK 9 000 |