Widerberg, Frans(1934-2017)
Oppstandelse II
Litografi
Motivet: 80x60
Signert nede t.v.: Frans Widerberg
Nummerert nede t.h.: 95/100
Påtegnet med tittel nede på midten
Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 144.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Tilslag NOK 5 600
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
9b804 | 23.11.2023 18:22:21 | NOK 5 600 |