Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Johannessen, Jens(1934-)
Sommerfugl

Litografi
Motivet:56x41
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 12/16

Jens Johanessen Grafikk, kat.nr. 286

Vurdering

Tilslag NOK 2 500
BudgiverTidspunktBeløp
436dc10.12.2023 11:26:22NOK 2 500