Etter Bergens brann I (1916)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 350x465 mm, Motivet: 210x350 mm
Usignert
Woll 575
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 000–2 900EUR 1 700–2 500
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 19 500