Bondepike (1920)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 713x495 mm, Motivet: 560x435 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Woll 660
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 2 900–3 900EUR 2 500–3 400
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 40 000