Frederick Delius (1919-20)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 838x623 mm, Motivet: 560x460 mm
Usignert
Påtegnet med penn i margen nede t.v.: Sch. 473
Påtegnet med blyant i margen nede t.h.: Sch. 473/1920
Woll 640
Selges uinnrammet.
Proveniens:
Familien Kildeborgs samling
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 500–2 000EUR 1 300–1 700
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 19 000