Bondepike (1920)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 754x451 mm, Motivet: 560x435 mm
Usignert
Påtegnet med penn i margen nede t.h.: Sch 370/1912
Woll 660
Selges uinnrammet.
Proveniens:
Familien Kildeborgs samling
Vurdering
NOK 25 000–35 000USD 2 400–3 400EUR 2 100–3 000
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 36 000