Auksjon lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Trekkokser

Stift på tynt gulhvitt papir
Arket: 269x407 mm, Motivet: 230x365 mm
Usignert

Originaltegning til Woll 675 fra 1922

Selges uinnrammet.

Proveniens:

Familien Kildeborgs samling

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 900EUR 3 400–5 100

Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00

Tilslag NOK 44 000