Trekkokser
Stift på tynt gulhvitt papir
Arket: 269x407 mm, Motivet: 230x365 mm
Usignert
Originaltegning til Woll 675 fra 1922
Selges uinnrammet.
Proveniens:
Familien Kildeborgs samling
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 900EUR 3 400–5 100
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 44 000