På broen (1912-13)
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 466x598 mm, Motivet: 380x530 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Woll 416
Vurdering
NOK 600 000–800 000USD 58 600–78 100EUR 50 900–67 800
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 1 250 000