Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Punsjeøse

Sølv
L: 33 cm. Vekt: 41 gr.
Ustemplet. Tidlig 1800-tallet.

Øse med gravert kantbord. Engelsk mynt: Georgius II 1757, i bunn. Dreiet benskaft, sortmalt, illuderer ibenholt. Knapp ytterst på skaftet mangler.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00