Stenstadvold, Håkon(1912-1977)
Studie til hvite moser
Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: HS
Kunstnernes Hus, Oslo 1948 kat.nr. 96.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: HS
Vurdering