Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Stenstadvold, Håkon(1912-1977)
Studie til hvite moser

Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: HS

Kunstnernes Hus, Oslo 1948 kat.nr. 96.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 2 000