Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Stenstadvold, Håkon (1912-1977)
Studie til hvite moser

Olje på plate
27x35
Signert nede t.v.: HS

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948 kat.nr. 96.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering