Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Krohg, Guy(1917-2002)
Okse og ku 1956

Blandingsteknikk på papir, lysmål
45x54
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1956

Kunstnerforbundet 1956

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00