Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Krohg, Guy (1917-2002)
Okse og ku 1956

Blandingsteknikk på papir, lysmål
45x54
Signert og datert nede t.h.: Guy Krohg 1956

UTSTILT:

Kunstnerforbundet 1956

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000