Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Armstol
Pottestol

Sortmalt tre
H: 87 cm.
Rokokko. Senere malt og datert 1819.

Dyp sarg i front utskåret som musslingskjell bemalt i sort, rødt og gull. Nytt sete.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000