Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Zorn, Anders (1860-1920)
De ytterste skjærene 1913

Radering, lysmål
32x42
Signert nede t.h.: Zorn. Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1913

Asplund 256?

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 13 000