Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid til kyrkje 1974

Litografi, lysmål
28x36
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -74

Påtegnet nede t.h.: Lito. Påtegnet med tittel nede t.v. Nummerert nede t.v.: 50/125.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 8 000