Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Ukjent, kunstner
Interiør fra en kro

Olje på papir, oppklebet på plate
26x20
Signert nede t.h.: V. Manz

Historiemaleri. Figurene kledd i renessansedrakter.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 5 000