Ukjent, kunstner
Interiør fra en kro
Olje på papir, oppklebet på plate
26x20
Signert nede t.h.: V. Manz
Historiemaleri. Figurene kledd i renessansedrakter.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 3 400
26x20
Signert nede t.h.: V. Manz
Vurdering
NOK 5 000