Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Ukjent, kunstner
Folkeliv i en kro

Olje på papir, oppklebet på plate
26x21
Signert nede t.v.: V. Manz

Maleri fra 1800-tallet?

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 5 000