Ukjent, kunstner
Folkeliv i en kro
Olje på papir, oppklebet på plate
26x21
Signert nede t.v.: V. Manz
Maleri fra 1800-tallet?
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 2 600
26x21
Signert nede t.v.: V. Manz
Maleri fra 1800-tallet?
Vurdering
NOK 5 000