Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Barneportrett

Olje på plate
35x27
Signert nede t.v.: J. Sitje

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000