Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Fat

Bemalt tre
Diam.: 50 cm.
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 2000

Malt i rød-brunt, lyseblått, rosa, grønt og bladgull.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering