Vigeland, Tone(1938-)
Armbånd 1976
Sølv og onyx
B: 4,5 cm. Vekt: 95 gr.
Stemplet: 925S TV Signert: Tone Vigeland
Typisk Tone Vigeland-smykke bygget opp av små sølvringer.
Kunst i Skolen Vandreutstilling nr. 68.
Vurdering
NOK 300
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000