Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Vigeland, Tone(1938-)
Armbånd 1976

Sølv og onyx
B: 4,5 cm. Vekt: 95 gr.
Stemplet: 925S TV Signert: Tone Vigeland

Typisk Tone Vigeland-smykke bygget opp av små sølvringer.

Kunst i Skolen Vandreutstilling nr. 68.

Vurdering
NOK 300

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 5 000