Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
To mennesker 1989

Litografi, lysmål
84x62
Signert og datert nede t.h.: Nicolaus Widerberg 89

Nummerert nede t.v.: 16/70. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 3 000