Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med blomst

Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 26

Fra 1981.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500