Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med blomst
Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 26
Fra 1981.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 10 500
Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 26
Fra 1981.
Vurdering