Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Dolven, Anne Katrine (1953-)
White Shadow 1994

Serigrafi, lysmål
69x48
Signert og datert nede t.h.: AK Dolven-94
Nummerert nede t.v.: 239/250.
Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering