Harr, Karl-Erik(1940-)
Alle borte
Blyant og akvarell på papir, lysmål
22x31
Signert nede t.h.: KE Harr
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
22x31
Signert nede t.h.: KE Harr
Vurdering
NOK 5 000–6 000