Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Harr, Karl-Erik(1940-)
Alle borte

Blyant og akvarell på papir, lysmål
22x31
Signert nede t.h.: KE Harr

Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 5 000–6 000

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00