Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Feste 1894

Penn og akvarell på papir, lysmål
19x29
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HF Gude Feste 24de Aug 94

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Vurdering