Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00
Selvportrett med skjegg

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 486x703 mm Motivet: 425x612 mm
gulhvitt papir
Usignert

1919
Sch. nr. 503. Woll nr. 630.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Tilslag NOK 70 000 med forbehold