Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med skjegg

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 486x703 mm Motivet: 425x612 mm
gulhvitt papir
Usignert

1919
Sch. nr. 503. Woll nr. 630.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000 med forbehold