Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Mannsakt

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt japanpapir
Arket: 607x448 mm Motivet: 483-499x365-370 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 199.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 70 000