Alfa og Omega
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 455x638 mm Motivet: 251x460 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1908-09
Woll 340.
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000