Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Alfa og Omega

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 455x638 mm Motivet: 251x460 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1908-09
Woll 340.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000

Tilslag NOK 50 000