Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00
Arkitekt Henrik Bull

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 563x432 mm Motivet: 335x340 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1928
Woll 685.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 42 000