Arkitekt Henrik Bull
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 563x432 mm Motivet: 335x340 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1928
Woll 685.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 42 000