Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00
Fotvask

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 650-653x488 mm Motivet: 600x456 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Woll 646 II.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 86 000