Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Mann og kvinne, akt 1909

Tusj på papir
18,5x24,5
Signert og datert nede t.h.: EW 1909

To studier av samme motiv på arket. Stående mann tegnet på baksiden av arket.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering