Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Mann og kvinne, akt 1909

Tusj på papir
18,5x24,5
Signert og datert nede t.h.: EW 1909

To studier av samme motiv på arket. Stående mann tegnet på baksiden av arket.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 8 000