Salgsutstilling

Salgsutstilling 5. november – 14. november

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Kvinne med kløvhest i landskap 1861

Olje på lerret
98x142
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1861

Auksjonert 5. november – 14. november

Vurdering
NOK 620 000