Salgsutstilling 5. november – 14. november 2014
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kvinne med kløvhest i landskap 1861

Olje på lerret
98x142
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1861

PÅL EIER HALVPARTEN AV DETTE BILDET.

Vurdering
NOK 620 000

Auksjonert 5. november – 14. november 2014