Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kvinne med kløvhest i landskap 1861
Olje på lerret
98x142
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1861
PÅL EIER HALVPARTEN AV DETTE BILDET.
Vurdering
NOK 620 000
Olje på lerret
98x142
Vurdering
NOK 620 000