Salgsutstilling 5. november – 14. november 2014
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane

Fargelitografi
67,5x74,5
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert nede t.v.: 42
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Vurdering
NOK 165 000

Auksjonert 5. november – 14. november 2014