Salgsutstilling

Salgsutstilling 5. november – 14. november

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane

Fargelitografi
67,5x74,5
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert nede t.v.: 42
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Auksjonert 5. november – 14. november

Vurdering
NOK 165 000