Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Hage med blomster 1903
Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 1903
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
66x81
Vurdering
NOK 100 000