Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Hage med blomster 1903

Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 1903

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 100 000