Ukjent, kunstner
Landskap 1957
Olje på lerret
54x70
Signert og datert nede t.h.: Th. Sörum. -57.
Påtegnet noe utydelig på baksiden: Fra Mangvatind i Selbu?
Vurdering
NOK 1 000–2 000
Tilslag NOK 800
Olje på lerret
54x70
Vurdering
NOK 1 000–2 000