Munch-Auksjonen 2015

Auksjon onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

På kjærlighetens bølger
Munch, Edvard (1863-1944)
På kjærlighetens bølger

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 315x422 mm Motivet: 310x416 mm
Usignert

1896
Woll 81.

Auksjonert onsdag 9. desember 2015 kl 15:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 250 000